28 травня у Миколаївському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) "Вишенька" пройшло свято випускного.

Випускний бал - свято, сповнене радості, надій і сподівань, проте й трохи тривожно цього дня в душах вихователів, дітей та їх батьків. Адже позаду в дітей залишається казкове і безтурботне дошкільне дитинство, а попереду зустрічає незвідане шкільне життя.

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністраціїї та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям маємо хороших, розумних, а головне - здорових дітей.

Вихователі, Калініченко Н.М. та Ячевська Н.В., з радістю та сумом водночас, спостерігали за своїми вихованцями, бо в кожного з малят вкладена частинка власної душі.

З вітальним словом до маленьких випускників звернулася завідувач дитячого садка Наталія Калініченко, яка побажала діткам гарного навчання в школі, та вручила кожному випускнику диплом про закінчення ... Читати далі »

Переглядів: 125 | Додав: vyshenka-dnz | Дата: 28.05.2021 | Коментарі (0)