Свято зустрічі Весни, у найменших вихованців садочку, розпочалося з пригоди - вони допомагали Весні, разом із веселим весняним Дощиком та яскравим Сонечком, визволяти з полону лютої Зими - завірюхи, тендітного Проліска, символа весни. Малюки співали веснянок, розповідали віршики, виконували всі завдання аби допомогти весняній квіточці, тож люта Зима розчулилася та виконала прохання малечі - віддала квітку і вже разом з дітками зустрічала Весну.

Переглядів: 139 | Додав: vyshenka-dnz | Дата: 09.03.2020 | Коментарі (0)

Хлопчики дитячого садка "Вишенька" готувалися до свята радісно та завзято, адже їх у різновіковій групі  - 13, а дівчаток лише дві - Марійка та Катруся, тож маленькі джентельмени були головними артистами на сцені. А вітали запрошених  веселими таночками, жартівливими віршами, веселими піснями та розважали цікавими іграми та конкурсами. Завітав на свято і Лісовик, який запросив на свято і свою Бабусю - Ягусю, яка теж є жінкою тому і вона не залишилася без привітання.

... Читати далі »

Переглядів: 172 | Додав: vyshenka-dnz | Дата: 09.03.2020 | Коментарі (1)