Переглядів: 146 | Додав: vyshenka-dnz | Дата: 09.02.2020 | Коментарі (0)

Щороку в осінньо-зимовий період реєструється зростання респіраторно-вірусними інфекціями та грипом. Старша медична сестра Кутицька А.Б. провела лекцію на тему: "Профілактика інфекційних хвороб". Особливу увагу зосередила на необхідності дотримання правил особистої гігієни,  уникнення скупченнь людей - аби зменшити вірогідність контактів з хворими людьми. Основним заходом профілактики захворювань та попередження епідемічних ускладнень ГРВІ та грипу залишається вакцинація.

Дітлахи теж не стоять осторонь проблеми розповсюження вірусних захворювань. Для підтримки свого  імунітету гуляють на свіжому повітрі, а також подбали про вітаміни - посадили цибульку.

<!--"-- ... Читати далі »

Переглядів: 172 | Додав: vyshenka-dnz | Дата: 09.02.2020 | Коментарі (0)

Вихованців садочку було запрошено на виставу "Колобок" до Миколаївської ЗОШ I-IIIступенів. Діти спостерігали за грою та діями юних акторів, які емоційно, творчо і виразно відтворили пригоди Колобка. Вистава казки захопила малюків,тож бажаємо юним акторам проявити свої найкращі здібності та акторську майстерність. Дякуємо за позитивний настрій!

Переглядів: 195 | Додав: vyshenka-dnz | Дата: 09.02.2020 | Коментарі (0)

До дитячого садка з цікавою розповіддю про дитячу періодику завітала сільський бібліотекар- Чуб Надія Григорівна. Та прийшла вона не з пустими руками - її супутниками були яскраві, цікаві, повчальні дитячі журнали,  адже цього разу слухачами були найменші мешканці села. Протягом свого життя люди найчастіше звертаються до книги, тому і любов до читання, виховання шанобливого, бережливого ставлення до книг треба закладати змалку, керуючись прислів'ям: "що посієш - те й пожнеш". Малеча з цікавістю розглядала кумедні малюнки, охоче називала персонажів дитячих казок, тож у майбутньому, маємо надію, стане частими гостями сільської бібліотеки.

Переглядів: 163 | Додав: vyshenka-dnz | Дата: 09.02.2020 | Коментарі (0)