День Святого Миколая

День Святого Миколая - найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, аби поскоріше заглянути під свою подушечку, і знайти там подарунок.

17 грудня 2021 року у ДНЗ "Вишенька" пройшло свято, присвячене Дню Святого Миколая. До цього дня батьки та вихователі прикрасили святково групи, тож на малят чекала в садочку справжня казка - сюрприз: сніжинки, гірлянди, різнокольорові кульки, прикрашені новорічні красуні - ялинки.

Дякуємо ініціативній групі "РЕВЕРС", яку очолює Володимир Олексійович Верхогляд, керівництву Зачепилівської селищної ради за солодощі, подарунки, і новорічну красуню - ялинку!

Спостерігати за щасливими та сяючими оченятами дітлахів - одне задоволення! Дякуємо вам!

Переглядів: 117 | Додав: vyshenka-dnz | Рейтинг: 0.0/0
1 brailkomaryna • 12:10, 21.12.2021
Велике щастя бачити посмішки наших діток